Mesaj gönder

15km SFP Alıcı Modülü 1.25 Gbps 1310nm Sıcak Bağlanabilir

Anlaşılabilir
MOQ
Negotiable
fiyat
15km SFP Alıcı Modülü 1.25 Gbps 1310nm Sıcak Bağlanabilir
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Bağlayıcı Tipi: LC
Güç kaynağı: 3.3V
Sıcaklık aralığı: -40°C ~+85°C
takılabilir: Çalışırken Takılabilir
Garanti: 3 yıl
Elyaf Türü: Tek mod
DDMI: ddm
Ürün Adı: SFP Alıcı-Verici Modülü
Vurgulamak:

2.5G 15km SFP Alıcı Modülü

,

Sfp alıcı 1.25 Gbps Sıcak Bağlanabilir

,

sfp alıcı 1.25 Gbps 1310nm

Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Trixon
Sertifika: UL,TUV,FCC,CE,ROHS
Model numarası: TSS-4815-31DIR
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Anlaşılabilir
Teslim süresi: Anlaşılabilir
Ödeme koşulları: L/CD/P
Yetenek temini: Anlaşılabilir
Ürün Açıklaması

TSS-4815-31DIR 2.5G 15km SFP Alıcı Modülü 1310nm Endüstriyel

Ürün Tanımı:

TanıtımSFP Transciver Modülü, güçlü ve güvenilir bir 2.5G SFP alıcı modülü ve maksimum iletim mesafesi 15km.1310nm SFPAlıcı modülü Dijital Tanısal İzleme (DDM) destekliyor ve telekom, veri merkezi ve diğer fiber ağ senaryolarında uygulamalar için uygundur.

SFP Transciver Modülü, uzun mesafeli ağ iletileri için son derece güvenilir ve uygun maliyetli bir çözümdür.1310nm dalga boyu lazer kaynağı ile tasarlanmıştır ve 2nm'ye kadar çeşitli veri hızlarını destekler..5G. DDM desteğiyle, fiber ağının sağlığını ve performansını doğru bir şekilde izleyebilir ve kontrol edebilir, üstün performans ve güvenilirlik sağlayabilir.

SFP Transciver Modülü, 10G Ethernet, Fiber Channel ve SONET/SDH gibi geniş bir ağ uygulaması için mükemmel bir seçimdir. Üstün performans sunar ve RoHS uyumludur.Uzun mesafeli fiber ağ iletimleri için güvenilir ve uygun maliyetli bir çözüm haline getirmek.

 

Özellikleri:

 • Parametreler Spesifikasyon
  Ürün Adı SFP Alıcı Modülü
  Veri oranı 2.5 Gb/s
  DDM/DDMI DDM/DDMI
  Elyaf Türü Tek Mod
  Uzaklık 15 km
  Güç kaynağı 3.3V
  Dalga boyu 1310nm
  Sıcaklık aralığı

  -40°C ~ +85°C

  Bağlanabilir Sıcak Fişlendirilebilir
 

Teknik parametreler:

Parametreler Simge Min. Tipik. En fazla. Birim Not:
Göndericisi
Merkezi Dalga Boyutu λc 1290 1310 1330 nm  
Spektral Genişlik*NOte4 ∆λ     1 nm DFB-LD
Ortalama çıkış gücü PDışarı - 5   0 dBm  
Yokoluş oranı Acil Servis 8.2     dB  
Sıfır verici ortalama gücü PKapat.     -45 dBm  
Çıkış Optik Göz STM-16/OC-48 göz maskeleri ile uyumludur.  
Alıcı
Merkezi Dalga Boyutu λc 1200   1600 nm  
Duyarlılık*NOte5 PIN     - 18 yaşında. dBm  
Alıcı Aşırı yüklenmiş Aşırı yük 0     dBm  
Optik Dönüş Kaybı   12     dB  
LOS iddia LOSA - 35     dBm  
Los De-Assert Kayıp     - 25 dBm  
LOS Histeresi   0.5   4 dB  
 

Uygulamalar:

 • Endüstriyel Otomasyon: TSS-4815-31DIR alıcı modülü, fabrika otomasyon kontrol ve izleme sistemleri gibi endüstriyel otomasyon sistemlerinde kullanılabilir.Uygulamalar arasındaki uzaktan iletişimi sağlamak için veri ve kontrol sinyallerini gönderebilir.

  Akıllı nakliye sistemi: Akıllı nakliye sistemlerinde, TSS-4815-31DIR alıcı modülü veri ve video sinyalleri iletmek için kullanılabilir.Trafik izleme kameraları ile trafik ışıkları arasındaki iletişim gibi.Trafik yönetim merkezi ile çeşitli cihazlar arasındaki bağlantı.

  Çevre İzleme ve Kontrol: Bu alıcı modülü çevre izleme ve kontrol sistemlerinde rol oynar.Bu, sıcaklık gibi parametreleri izlemek ve kontrol etmek için sensörler ve aktüatörlerle iletişim kurabilir., endüstriyel ekipmanların nem ve basıncı.

  Güç Sistemi: Güç sistemlerinde, TSS-4815-31DIR alıcı modülü veri aktarımı ve uzaktan izleme için kullanılabilir.dağıtım dolapları ve enerji ölçüm cihazlarıGüvenilir veri aktarımı ve uzaktan izleme fonksiyonları sağlar.

  Petrol ve Gaz Endüstrisi: Bu alıcı modülü, petrol sahaları, boru hatları ve depolama tankları gibi ekipmanların uzaktan izlenmesi ve kontrolü için petrol ve gaz endüstrisinde kullanılabilir.Ekipmanın güvenliğini ve çalışma durumunu sağlamak için veri gönderebilir ve sinyal izleyebilir.

  Ağ genişlemesi: Endüstriyel ağ genişlemesinde, TSS-4815-31DIR alıcı modülü, farklı yerlerde ve uzaklarda bulunan cihazları bağlamak için kullanılabilir.Endüstriyel Ethernet kapsamını genişletebilir., endüstriyel kontrol sistemleri ve izleme sistemleri, yüksek hızlı ve güvenilir veri aktarımı sağlar.

Özellik:

TSS-4815-31DCR 2.5G 15km SFP Transceiver Modülü 1310nm genel bir optik modüldür, ancak özelleştirilmiş işlevlere ihtiyacınız varsa, tedarikçiyle iletişim kurabilirsiniz.Özelleştirme seçenekleri belirli dalga boylarına ayarlamalar içerebilir, güç aktarmak ve belirli ağ ortamlarını ve uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için duyarlılık almak.Eğer 15km'den fazla bir iletim mesafesine ihtiyacınız varsa veya özel çevresel gereksinimlere uyarsanız, tedarikçi aynı zamanda buna uygun özel çözümler sağlayabilir.Optik modül tedarikçisi ile ihtiyaçlarınızı ayrıntılı bir şekilde tartışmak ve uygulanabilirliği hakkında onlarla müzakere etmek önerilir., teknik gereksinimler ve kişiselleştirme fiyatı.
 

Destek ve Hizmetler:

SFP Transciver Modülü Teknik Destek ve Servis
Tanıtım

Trixon'da, SFP Transciver Modülü müşterilerimiz için kaliteli teknik destek ve hizmetler sunmaya kararlıyız.Destek ekibimiz, ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuzu veya endişenizi yanıtlamak için 24 / 7 kullanılabilir..

Teknik Destek

SFP Transciver Module ürünlerimiz için kapsamlı teknik destek sunuyoruz. Uzman ekibimiz kurulum, sorun giderme,ve ürün uyumluluğuÜrününüzün güncel olduğundan emin olmak için yazılım ve firmware güncellemeleri de sağlıyoruz.

Garanti

Tüm SFP Transciver Modülü ürünlerimize sınırlı bir garanti veriyoruz. Garantilerimiz malzemelerde veya işçilikte herhangi bir kusuru kapsar ve kusurlu parçaları onaracağız veya değiştireceğiz.Tüm garanti talepleri garanti süresi içinde yapılmalıdır., ve müşteriler dönüş nakliye masraflarından sorumludur.

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri ekibimiz ürünlerimizle ilgili herhangi bir sorunuzu veya endişenizi yanıtlamaya hazır. Kişiselleştirilmiş destek sunuyoruz ve ürün seçimi, sipariş, iade,ve daha fazlası.

 

Ambalaj ve Nakliye:

Paketleme ve Nakliye

SFP Transceiver Modülü, depolama ve nakliye için güvenli bir şekilde paketlenecek. Paketleme fiziksel hasar, toz ve nemden korunmak için tasarlanacak.Paket tüm gerekli belgeleri içerecek., kurulum talimatları ve ürün güvenliği bilgileri dahil.

SFP Transceiver Modülü, UPS, FedEx veya USPS gibi seçilen taşıyıcı için standart yöntemler kullanarak gönderilecektir.Nakliye maliyeti ve teslimat süresi seçilen taşıyıcıya ve nakliye hedefine bağlı olacaktır.

15km SFP Alıcı Modülü 1.25 Gbps 1310nm Sıcak Bağlanabilir 015km SFP Alıcı Modülü 1.25 Gbps 1310nm Sıcak Bağlanabilir 115km SFP Alıcı Modülü 1.25 Gbps 1310nm Sıcak Bağlanabilir 215km SFP Alıcı Modülü 1.25 Gbps 1310nm Sıcak Bağlanabilir 315km SFP Alıcı Modülü 1.25 Gbps 1310nm Sıcak Bağlanabilir 415km SFP Alıcı Modülü 1.25 Gbps 1310nm Sıcak Bağlanabilir 5

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Angela
Tel : 15982326696
Faks : 86-28-84556672
Kalan karakter(20/3000)