Mesaj gönder

9.95Gbps SFP + Alıcı Modülü 80km Dupleks LC Bağlantısı Arayüzü ile

Anlaşılabilir
MOQ
Negotiable
fiyat
9.95Gbps SFP + Alıcı Modülü 80km Dupleks LC Bağlantısı Arayüzü ile
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Teknik Özellikler
Ürün Adı: OC192/STM64 SFP+ Alıcı-Verici Modülü
Elyaf Türü: SMF
Mesafe: 80km
Uysal: MSA SFP Spesifikasyonuna Uygun
dalga boyu: 1550nm-DFB
Sıcaklık aralığı: -40°C~+85°C
veri hızı: Çalışma Veri Hızı 9,95Gbps
Optik Arayüz: Çifte LC Bağlantısı Arayüzü
Vurgulamak:

Dupleks LC Bağlantısı Arayüzü sfp+ 80km

,

9.95Gbps sfp + 80km

,

Dupleks LC Bağlantısı Arayüzü SFP+ Alıcı Modülü

Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Trixon
Model numarası: TPS-9280-55DIR
Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Anlaşılabilir
Teslim süresi: Anlaşılabilir
Ödeme koşulları: L/CD/P
Yetenek temini: Anlaşılabilir
Ürün Açıklaması

TPS-9280-55DIR 9.95Gbps OC192/STM64 SFP+ Alıcı Modülü 80km -40°C~+85°C, Endüstri sıcaklığı,1550nm-DFB,CDR ile,

Ürün Tanımı:

OC192/STM64 SFP+ Alıcı Modülü, Tek Mod Fiber (SMF) ile kullanım için tasarlanmış küçük form faktörü takılabilir artı Alıcı Modülüdür.Bir Duplex LC Connector Arayüzüne sahiptir ve 10km'ye kadar iletim mesafesini sağlayabilir.Bu alıcı modülü, geniş bir sıcaklık aralığında (-5 ° C ~ + 70 ° C) mükemmel performans sağlar. OC192/STM64 ağlarında yüksek hızlı veri aktarımı için ideal bir çözümdür.

 

Özellikleri:

Parametreler Değer
Veri oranı 9.95 Gbps.
Dalga boyu 1550nm-DFB
Uzaklık 80 km.
Optik Arayüz Çifte LC Bağlantısı Arayüzü
DDM/DOM - Evet.
Uyumlu MSA SFP Spesifikasyonuna Uygun
Sıcaklık aralığı -40°C~+85°C
Elyaf Türü SMF
Ürün Adı OC192/STM64 SFP+ Alıcı Modülü

Teknik parametreler:

 
Performans Özellikleri √ Optik
(1550nm EML ve APD,80km), OC-192 IR-2/STM S-64.2b)

Parametreler Simge Min. Tipik. En fazla. Birim
Göndericisi
Merkezi Dalga Boyutu λc 1530 - 1565 nm

Yan Modu
Baskı oranı

SMSR 30 - - dB
Spektral Genişlik (-20dB) Δλ - - 0.3 nm
Ortalama çıkış gücü*Not:13 Pout 0 - 4 dBm
Yokoluş oranı Acil Servis 9 - - dB
Sıfır verici ortalama gücü Çıkış - - -30 dBm
Göndericinin dağılımı cezası TDP - - 2.0 dB
Optik Geri Dönüş Kaybı Toleransı ORLT - - 21 dB
Çıkış Optik Göz OC192/STM64'e uygun
Alıcı
Merkezi Dalga Boyutu λc 1260 - 1570 nm
Alıcı Duyarlılığı*Not:14 SEN - - - 24 dBm
Alıcı Aşırı yüklenmiş Pmax - 7 - - dBm
Los De-Assert Kayıp - - - 22 dBm
LOS iddia LOSA - 36 - - dBm
LOS Histeresi Kaybetmek 0.5 - 4 dB

Not11: Çıkış 9/125um SMF'ye bağlıdır. Tipik değer +2dBm'dir.
Not12: PRBS 2 ile ölçülür31-1 test modeli @9.95Gbps, BER≤10-12.

Uygulamalar:

Uzak mesafeli telekomünikasyon ağları: TPS-9280-55DIR modülü, yüksek hızlı ve uzun mesafe iletimi gerektiren uzun mesafeli telekomünikasyon ağları için uygundur.Farklı şehirler veya bölgeler arasında güvenilir bağlantılar kurmak için kullanılabilir, uzun mesafelerde ses, veri ve video iletişimini sağlar.

Fiber Backbone Networks: Modül, farklı ağ düğümleri arasında yüksek kapasiteli ve uzun mesafeli bağlantı sağlamak için fiber backbone ağlarında dağıtılabilir.Farklı ağ elemanlarının verilerin verimli bir şekilde aktarılmasını ve birbirine bağlanmasını sağlar., örneğin yönlendiriciler, anahtarlar veya veri merkezleri.

İnternet Hizmet Sağlayıcıları (ISP): ISP'ler, ağ kapsamını genişletmek ve uzak veya uzak bölgelerde müşterilere yüksek hızlı internet hizmetleri sunmak için TPS-9280-55DIR modülünü kullanabilirler.Modül, ISS'lerin uzun mesafeleri geçmesini ve yetersiz bölgelere güvenilir geniş bant bağlantısı sağlamasını sağlar..

Veri Merkezleri Bağlantısı: Modül, coğrafi olarak dağılmış birden fazla veri merkezini birbirine bağlamak için kullanılabilir. Veri merkezleri arasında hızlı ve güvenli veri aktarımını kolaylaştırır,Verilerin çoğaltılması gibi destek faaliyetleri, yedekleme veya afet kurtarma.

Kurumsal Geniş Alan Ağı (WAN): TPS-9280-55DIR modülü, uzun mesafelerle ayrılan farklı ofis yerlerini veya şubeleri bağlamak için kurumsal WAN'larda dağıtılabilir.Yüksek hızlı veri aktarımını sağlar., coğrafi olarak dağılmış ekipler arasında verimli işbirliğini ve iletişimi kolaylaştırmak.

Araştırma ve Eğitim Ağları: Modül, üniversiteler, araştırma kurumları veya laboratuvarlar arasında yüksek hızlı bağlantı gerektiren araştırma ve eğitim ağlarında kullanılabilir.Büyük veri kümelerinin aktarımını destekler., bilimsel işbirliği ve uzaktan öğrenme uygulamaları.

 

Özellik:

Bağlantı Tipi: Modül, LC veya SC gibi belirli bir bağlantı tipi ile gelebilir. Var olan altyapınıza uymak için farklı bir bağlantı türüne ihtiyacınız varsa,İletişim cihazının tipini üreticilerle konuşarak ayarlayabilirsiniz..

Uyumluluk: Mevcut ekipman veya ağ kurulumunuzla uyumluluk sorununuz varsa,Özel modülün özel ortamınızla uyumlu olacağından emin olmak için üreticisiyle görüşebilirsiniz.Bu, sorunsuz entegrasyonu sağlamak için parametreleri veya konfigürasyonları ayarlamayı içerebilir.

Sıcaklık aralığı: TPS-9280-55DIR modülü için standart sıcaklık aralığı -40°C'den +85°C'ye kadar.Gereksinimlerinizi üreticilerle tartışabilirsiniz.Daha geniş veya daha dar bir sıcaklık aralığına uyum sağlamak için özelleştirme seçenekleri sunabilirler.

Güç Bütçesi: Ağınız için özel güç bütçesi gereksinimleriniz varsa, modülün bu gereksinimleri karşılamak için özelleştirilebilir olup olmadığını belirlemek için üreticilerle görüşebilirsiniz.Bu, modülün güç tüketimini veya hassasiyetini ayarlamayı içerebilir..

Etiketleme ve Markalama: Modülde özel logolar veya seri numaraları gibi özel etiketleme veya markalama gerektiriyorsanız, bu özelleştirme seçeneklerini üreticilerle tartışabilirsiniz.Sizin marka gereksinimlerinizi karşılayabilirler..

Test ve Sertifikasyon: Modülün belirli endüstri standartlarını veya uyumluluk gereksinimlerini karşılaması için ek test veya sertifika gerektiriyorsa,Bu özelleştirme ihtiyaçlarını üreticilerle tartışabilirsiniz.Uyumlu test veya sertifikasyon süreçleri sağlayabilirler.

 

Destek ve Hizmetler:

SFP+ Alıcı Modülü Teknik Destek ve Hizmetler

Uzman ekibimiz SFP+ Transceiver Modülleri için teknik destek ve hizmetler sunar.kurulum ve hata ayıklama sorun giderme ve bakım.
Modülü en iyi şekilde nasıl kullanacağınız konusunda rehberlik sağlayabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü tavsiye edebiliriz.Ekibimiz aynı zamanda ürünün karmaşıklığını anlamakta yardımcı olabilir ve en uygun maliyetli çözümler konusunda tavsiyelerde bulunabilir..
Ayrıca, modülün kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunla ilgili yardım sağlayabiliriz.Ekibimiz modülün sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlamak için en iyi müşteri hizmetini sunmaya kararlıdır..
Ürün için ilk satın alımdan en son yükseltmeye veya değiştirmeye kadar kapsamlı destek de veriyoruz.İhtiyaçlarınızı karşılayan ve paranız için en iyi değeri sunan bir çözüm sunmaya çalışıyoruz..

 

Ambalaj ve Nakliye:

Paketleme ve Nakliye

SFP + Alıcı Modülü, güvenli teslimatı sağlamak için bir ESD torbasına paketlenmiş ve bir karton kutuya gönderilmiştir.
 
Referans Veritabanı Dosya kodu: DS090016

9.95Gbps SFP + Alıcı Modülü 80km Dupleks LC Bağlantısı Arayüzü ile 09.95Gbps SFP + Alıcı Modülü 80km Dupleks LC Bağlantısı Arayüzü ile 19.95Gbps SFP + Alıcı Modülü 80km Dupleks LC Bağlantısı Arayüzü ile 29.95Gbps SFP + Alıcı Modülü 80km Dupleks LC Bağlantısı Arayüzü ile 39.95Gbps SFP + Alıcı Modülü 80km Dupleks LC Bağlantısı Arayüzü ile 49.95Gbps SFP + Alıcı Modülü 80km Dupleks LC Bağlantısı Arayüzü ile 5

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Angela
Tel : 15982326696
Faks : 86-28-84556672
Kalan karakter(20/3000)